Results

8&U Girls 400 Meter Dash

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Burroughs, Kaylanna

08

Florence

1:23.18

10

2

Burton, Chaniya

08

The Storm

1:24.11

8

3

Miller, Avery

08

Mt. Pleasant

1:27.34

6

4

Mayer, Scarlett

08

Mt. Pleasant

1:31.58

5

5

Murphy, Khamuri

09

Summerville Storm

1:34.61

4

6

Hodges, Lindsay

10

The Storm

1:35.55

3

7

Curry, Bloom Holiday

10

Team Flash

1:35.69

2

8

Harper, Parsons

08

The Storm

1:36.90

1

9

Trisler, Anna

10

Myrtle Beach

1:37.82

10

Jones, Eliza

09

Midlands Surge

1:39.37

11

Pope, Londyn

09

Team Flash

1:42.33

12

White, Riley

10

Florence

1:47.86

13

Reynolds, Larissa

10

Florence

1:50.78

14

Pettengill, Kloe

08

Mt. Pleasant

1:51.08

15

Banner, Ellison

10

Florence

1:51.31

16

Barr, Londyn

10

Summerville Storm

1:51.83

17

Mack, Sa'Miyah

Unattached

1:52.70

18

Myers, Keira

09

Mt. Pleasant

1:53.88

19

Ford, Mollie

09

Mt. Pleasant

1:56.25

20

Weeden, Ava

10

Myrtle Beach

2:13.81

21

Edwards, Kalea

10

Summerville Storm

2:15.62

8&U Girls 800 Meter Run

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Burroughs, Kaylanna

08

Florence

3:04.25

10

2

Hewitt, Tabitha

09

Mt. Pleasant

3:34.58

8

3

Banner, Ellison

10

Florence

3:38.17

6

4

Myers, Azaria

08

The Storm

3:38.38

5

5

Bonavilla, Isabella

09

The Storm

3:42.01

4

6

Trisler, Anna

10

Myrtle Beach

3:45.76

3

7

Perricelli, Anna

09

The Storm

4:12.75

2

8&U Girls 1500 Meter Run

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Hewitt, Tabitha

09

Mt. Pleasant

7:10.63

10

2

Bonavilla, Isabella

09

The Storm

7:20.14

8

3

Kotz, Rose

08

Mt. Pleasant

7:34.78

6

4

Myers, Azaria

08

The Storm

7:48.32

5

5

Perricelli, Anna

09

The Storm

9:33.62

4

8&U Girls Long Jump

8&U Girls Shot Put

8&U Girls Javelin Throw

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Cunningham, Edyn

08

Florence

9.22m

10

2

Ford, Mollie

09

Mt. Pleasant

8.83m

8

3

Evans, Kameron

08

Florence

7.87m

6

4

Dowling, Mabry

08

Florence

7.52m

5

5

Romine, Jordy

09

Mt. Pleasant

6.96m

4

6

Gibbs, Lilly

08

Florence

6.83m

3

7

Austin, Ivy

09

Mt. Pleasant

5.81m

2

8

Hewitt, Tabitha

09

Mt. Pleasant

5.52m

1

9

White, Riley

10

Florence

5.46m

10

Hughes, Kinsley

08

Team Flash

5.38m

11

Spears, Abrea

08

Team Flash

5.28m

11

Myers, Keira

09

Mt. Pleasant

5.28m

13

Reynolds, Larissa

10

Florence

5.00m

14

Kotz, Rose

08

Mt. Pleasant

4.78m

15

Salcido, Sofia

09

Team Flash

3.70m

16

Davis, Laila

10

Summerville Storm

3.10m

--

Mattingly, Chloe

09

Team Flash

NM

8&U Boys 100 Meter Dash

8&U Boys 400 Meter Dash

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Wright, Zaire

09

Florence

1:20.65

10

2

Mack, Zion

08

Florence

1:23.87

8

3

Street, Zyion

08

Team Flash

1:29.09

6

4

Brown-Cobb, Kyson

09

Team Flash

1:30.26

5

5

LaRue, Griffin

09

Team Flash

1:30.76

4

6

Gordon, Josiah

09

Team Flash

1:33.47

3

7

Terry, John Michael

08

The Storm

1:34.13

2

8

Kendig, Zachary

09

Myrtle Beach

1:36.33

1

9

Wells, Nikolis

09

Florence

1:36.90

10

Atkinson, Tayte

07

The Storm

1:36.98

11

Brunson, Myles

08

Team Flash

1:42.91

12

Dietrich, Ollie

09

Mt. Pleasant

1:42.99

13

Wilds, Sean

09

Florence

1:43.65

14

Belcher, Gram

09

Mt. Pleasant

1:45.07

15

Gerschutz, Graham

08

Florence

1:46.04

16

Hendrix, Connor

09

Florence

1:46.61

17

Matthews, Derek

10

Myrtle Beach

1:47.19

18

Edmond, Trey

09

Team Flash

1:57.54

19

Dale, Davis

08

Florence

2:01.56

20

Kirkland, Jeremiah

10

Unattached

2:06.16

21

Verkoeijen, Pelle

10

Florence

2:09.67

8&U Boys 800 Meter Run

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Mack, Zion

08

Florence

3:19.45

10

2

Terry, John Michael

08

The Storm

3:24.75

8

3

Oliver-Porter, Quinn

09

Mt. Pleasant

3:28.64

6

4

Gordon, Josiah

09

Team Flash

3:30.07

5

5

Atkinson, Tayte

07

The Storm

3:33.98

4

6

Dietrich, Ollie

09

Mt. Pleasant

3:39.42

3

7

Belcher, Gram

09

Mt. Pleasant

3:45.49

2

8

Ricks, Thomas

09

The Storm

3:47.96

1

9

Wilds, Sean

09

Florence

4:22.44

10

Bailey, Matthew

10

Florence

5:02.25

8&U Boys 1500 Meter Run

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Oliver-Porter, Quinn

09

Mt. Pleasant

7:21.63

10

2

Verkoeijen, Hidde

08

Florence

7:41.37

8

3

Ricks, Thomas

09

The Storm

7:46.05

6

8&U Boys Long Jump

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Perricelli, Nathon

08

The Storm

2.97m

10

2

Brown-Cobb, Kyson

09

Team Flash

2.92m

8

3

Pye, Trevor

08

Team Flash

2.59m

6

4

Robertson, Brody

08

Mt. Pleasant

2.53m

5

5

Brunson, Myles

08

Team Flash

2.29m

4

6

Wells, Nikolis

09

Florence

2.24m

3

7

Barr, Evan

09

Florence

2.13m

2

8

LaRue, Griffin

09

Team Flash

2.07m

1

9

Hitch, Eli

10

Florence

1.92m

10

Oliver-Porter, Quinn

09

Mt. Pleasant

1.87m

11

Verkoeijen, Hidde

08

Florence

1.65m

12

Verkoeijen, Pelle

10

Florence

1.37m

13

Dale, Davis

08

Florence

1.27m

14

Bailey, Matthew

10

Florence

1.18m

15

Hendrix, Connor

09

Florence

1.07m

--

Williams, Daveyon

08

Florence

NM

8&U Boys Shot Put

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Corley, Alex

09

Mt. Pleasant

3.91m

10

2

James, Shamar

10

Summerville Storm

2.50m

8

3

Hitch, Eli

10

Florence

2.05m

6

--

Butler, Tristen

Aiken DPS

NM

8&U Boys Javelin Throw

9-10 Girls 100 Meter Dash

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Gordon, Kayla

06

The Storm

15.64

10

2

Boatwright, Tia

07

Myrtle Beach

15.71

8

3

Curry, Love

07

Team Flash

16.05

6

4

Simpkins, Emonee

Aiken DPS

16.54

5

5

Johnson, Krystal

Aiken DPS

16.57

4

6

Williams, Jessica

06

The Storm

16.75

3

7

Beaufort, Destiny

07

Team Flash

16.77

2

8

Bradley, Abigail

06

The Storm

16.82

1

9

Buceti, Lily

06

Mt. Pleasant

17.02

10

James, Amaya

07

Summerville Storm

17.37

11

Aziz, Beatrice

07

Florence

17.40

12

Armstrong, Alana

07

The Storm

17.53

13

Fraser, Vanessa

06

Unattached

17.58

14

Leming, Darby

06

Mt. Pleasant

18.07

15

Harrison, Kelsi

06

Florence

19.77

16

LaRue, Lorelei

06

Team Flash

20.16

17

Green, Faith

Aiken DPS

20.69

18

Palmer, Morgan

07

The Storm

21.08

19

Evans, Kaitlyn

06

Florence

21.19

9-10 Girls 400 Meter Dash

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Street, Tyla

06

Team Flash

1:14.15

10

2

Williams, Cheyenne

06

Summerville Storm

1:14.97

8

3

Beaufort, Destiny

07

Team Flash

1:20.14

6

4

Davis, Anna

06

Mt. Pleasant

1:21.00

5

5

Green, Natalia

07

Team Flash

1:21.83

4

6

Piebenga, Lauren

06

Mt. Pleasant

1:23.51

3

7

Kotz, Reeve

07

Mt. Pleasant

1:25.14

2

8

Harrelson, Skye

07

Summerville Storm

1:25.56

1

9

Clements, Avery

07

Team Flash

1:25.62

10

Simpkins, Emonee

Aiken DPS

1:25.71

11

Bradley, Abigail

06

The Storm

1:25.72

12

Armstrong, Alana

07

The Storm

1:25.76

13

Horton, Annabelle

06

Mt. Pleasant

1:26.08

14

Evans, Alden

07

Mt. Pleasant

1:26.75

15

Scott, Kennedy

07

Florence

1:27.25

16

Wilson, Starr

07

Florence

1:28.04

17

Morgan, Abby

06

Mt. Pleasant

1:29.29

18

Nelson, Addison

06

Mt. Pleasant

1:30.12

19

Bright, Anea

06

Team Flash

1:36.94

20

Palmer, Morgan

07

The Storm

2:02.58

9-10 Girls 800 Meter Run

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Washington, Taylor

07

The Storm

2:57.57

10

2

Davis, Anna

06

Mt. Pleasant

3:06.66

8

3

Kotz, Reeve

07

Mt. Pleasant

3:12.15

6

4

Hewitt, Addison

06

Mt. Pleasant

3:20.33

5

5

Bailey, Sara Beth

06

Florence

3:20.66

4

6

Nelson, Addison

06

Mt. Pleasant

3:25.62

3

7

Lee, Olivia

06

The Storm

3:34.91

2

8

Torek, Delaney

07

Team Flash

3:36.09

1

9

Glassberg, Ella

07

Mt. Pleasant

3:41.17

10

Salcido, Anabelle

06

Team Flash

3:43.15

11

Terry, Clara

07

The Storm

5:22.92

9-10 Girls 1500 Meter Run

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Washington, Taylor

07

The Storm

6:03.33

10

2

Gard, Jamie

06

Florence

6:39.07

8

3

Kirsling, Alison

06

Mt. Pleasant

6:39.27

6

4

Lee, Olivia

06

The Storm

6:47.44

5

5

Hewitt, Addison

06

Mt. Pleasant

6:57.32

4

6

Verkoeijen, Sanne

07

Florence

6:58.50

3

7

Bailey, Sara Beth

06

Florence

7:03.61

2

8

Howle, Alexis

07

Florence

7:09.78

1

9

Miers, Berkeley

06

Florence

7:11.67

10

Morgan, Abby

06

Mt. Pleasant

7:23.26

11

Torek, Delaney

07

Team Flash

7:51.43

12

Cave, Addie

07

Mt. Pleasant

8:25.08

13

Glassberg, Ella

07

Mt. Pleasant

8:35.84

9-10 Girls Long Jump

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Street, Tyla

06

Team Flash

3.69m

10

2

Boatwright, Tia

07

Myrtle Beach

3.23m

7

2

Kirsling, Alison

06

Mt. Pleasant

3.23m

7

4

Johnson, Krystal

Aiken DPS

3.01m

5

5

Evans, Alex

06

Mt. Pleasant

2.93m

4

6

Ross, Jada

07

Summerville Storm

2.92m

3

7

Evans, Alden

07

Mt. Pleasant

2.89m

2

8

Kotz, Reeve

07

Mt. Pleasant

2.87m

1

9

Scott, Kennedy

07

Florence

2.72m

10

Horton, Annabelle

06

Mt. Pleasant

2.66m

11

Davis, Anna

06

Mt. Pleasant

2.63m

12

Verkoeijen, Sanne

07

Florence

2.60m

13

Cave, Mae

06

Mt. Pleasant

2.45m

14

Cave, Addie

07

Mt. Pleasant

2.21m

14

Fraser, Vanessa

06

Unattached

2.21m

16

Easler, Lexi

06

Florence

2.19m

17

Harrison, Kelsi

06

Florence

2.12m

18

Evans, Kaitlyn

06

Florence

1.95m

19

Jones, Megan

07

Florence

1.78m

20

Kalur, Amogha

06

Florence

1.51m

21

Romine, Anna Claire

07

Mt. Pleasant

1.47m

22

Kalur, Anagha

06

Florence

1.45m

--

Bell, Keira

07

Florence

NM

9-10 Girls High Jump

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Hewitt, Addison

06

Mt. Pleasant

1.06m

10

2

Gard, Jamie

06

Florence

1.06m

8

3

Cave, Mae

06

Mt. Pleasant

0.96m

6

4

Bailey, Sara Beth

06

Florence

0.91m

5

5

Morgan, Abby

06

Mt. Pleasant

0.91m

4

6

Horton, Annabelle

06

Mt. Pleasant

0.86m

3

7

Cave, Addie

07

Mt. Pleasant

0.81m

2

8

Romine, Anna Claire

07

Mt. Pleasant

0.76m

1

--

Evans, Kaitlyn

06

Florence

NM

9-10 Girls Shot Put

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Johnson, Krystal

Aiken DPS

6.20m

10

2

Green, Faith

Aiken DPS

4.93m

8

3

Piebenga, Lauren

06

Mt. Pleasant

4.70m

6

4

Kirsling, Alison

06

Mt. Pleasant

4.38m

5

5

Griffin, Sanaa

07

Florence

3.28m

4

6

Simmons, Gianna

06

Team Flash

2.79m

3

7

Taylor, Brinely

07

Team Flash

2.75m

2

8

Salcido, Anabelle

06

Team Flash

2.74m

1

9

Kalur, Amogha

06

Florence

2.45m

10

Leming, Darby

06

Mt. Pleasant

2.37m

11

Glassberg, Ella

07

Mt. Pleasant

2.04m

9-10 Girls Javelin Throw

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Evans, Alex

06

Mt. Pleasant

15.72m

10

2

Bright, Anea

06

Team Flash

11.26m

8

3

Miers, Berkeley

06

Florence

11.07m

6

4

Jones, Megan

07

Florence

9.40m

5

5

Nelson, Addison

06

Mt. Pleasant

9.24m

4

6

Griffin, Sanaa

07

Florence

8.29m

3

7

Simmons, Gianna

06

Team Flash

7.05m

2

8

LaRue, Lorelei

06

Team Flash

6.80m

1

9

Torek, Delaney

07

Team Flash

5.76m

10

Howle, Alexis

07

Florence

5.75m

11

Easler, Lexi

06

Florence

5.50m

12

Taylor, Brinely

07

Team Flash

5.49m

13

Kalur, Anagha

06

Florence

4.08m

--

Smalls, Ziya

06

Team Flash

NM

9-10 Boys 400 Meter Dash

9-10 Boys 800 Meter Run

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Trevillyan, Pearce

06

Summerville Storm

2:43.76

10

2

Duncan, Julian

06

Florence

2:47.79

8

3

Chavis, Brady

07

The Storm

2:50.41

6

4

Goldsmith, Henry

06

Mt. Pleasant

2:52.00

5

5

Navarro, Daniel

07

Midlands Surge

2:55.30

4

6

Kendig, Mason

07

Myrtle Beach

2:56.12

3

7

Swanton, Quinn

07

Mt. Pleasant

3:02.93

2

8

Callaghan, Levi

07

Summerville Storm

3:03.03

1

9

McCary, Gavin

06

The Storm

3:04.19

10

Gawryluk, Ethan

07

Mt. Pleasant

3:04.84

11

Strecker, Daniel

06

Mt. Pleasant

3:31.46

12

Pertile, Xander

07

Midlands Surge

3:31.91

13

Pye, Tristan

06

Team Flash

3:32.76

9-10 Boys 1500 Meter Run

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Trevillyan, Pearce

06

Summerville Storm

5:39.72

10

2

Duncan, Julian

06

Florence

5:47.19

8

3

Chavis, Brady

07

The Storm

5:49.43

6

4

Goldsmith, Henry

06

Mt. Pleasant

5:57.10

5

5

Burroughs, Kaleb

07

Florence

6:05.66

4

6

Navarro, Daniel

07

Midlands Surge

6:06.23

3

7

Callaghan, Levi

07

Summerville Storm

6:14.52

2

8

Volkmann, Calvin

07

Mt. Pleasant

6:18.57

1

9

Weeden, Zachary

07

Myrtle Beach

6:19.56

10

Steyne, Eli

07

The Storm

6:20.58

11

Howard, Harrison

06

Florence

6:22.23

12

Luzzatto, Joshua

06

Mt. Pleasant

6:22.41

13

Strecker, Daniel

06

Mt. Pleasant

6:56.01

14

Rollins, Calvin

07

Mt. Pleasant

6:59.33

15

McCary, Gavin

06

The Storm

7:29.21

9-10 Boys Long Jump

9-10 Boys High Jump

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Goldsmith, Henry

06

Mt. Pleasant

1.06m

10

2

Howard, Harrison

06

Florence

1.06m

8

3

Jordan, Sam

06

Florence

1.06m

6

4

Gard, Jacob

06

Florence

1.01m

5

5

Baker, Klay

06

Florence

0.96m

4

6

de Barros, Matthew

06

Mt. Pleasant

0.96m

3

7

Liperote, Kyle

07

Mt. Pleasant

0.91m

2

8

Gawryluk, Ethan

07

Mt. Pleasant

0.91m

1

9

Strecker, Daniel

06

Mt. Pleasant

0.86m

--

Aikens, Christian

06

Florence

NM

9-10 Boys Shot Put

9-10 Boys Javelin Throw

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Welborn, Nick

06

Mt. Pleasant

30.36m

10

2

Burroughs, Kaleb

07

Florence

22.39m

8

3

Gard, Jacob

06

Florence

19.39m

6

4

Kirsling, Nick

07

Mt. Pleasant

18.46m

5

5

Rollins, Calvin

07

Mt. Pleasant

18.13m

4

6

Hitch, David

06

Unattached

17.39m

3

7

Swyt, Drew

06

Mt. Pleasant

17.12m

2

8

Grant, Pi'Shon

06

Summerville Storm

15.87m

1

9

Jordan, Sam

06

Florence

14.30m

10

Young, Cameron

07

The Storm

13.98m

11

Swanton, Quinn

07

Mt. Pleasant

13.76m

12

Shealy, Luke

07

Florence

12.98m

13

Singleton, Christopher

06

Team Flash

12.21m

14

Pye, Tristan

06

Team Flash

11.78m

15

Small, Alex

06

Florence

11.37m

16

McQuire, Ma'Khi

07

The Storm

10.15m

17

Nazareth, Ridley

06

Team Flash

9.50m

18

Riley, Nollan

06

Summerville Storm

9.38m

19

Pertile, Xander

07

Midlands Surge

9.13m

20

Belcher, Lockwood

07

Mt. Pleasant

9.06m

21

Caldwell, Daryll

07

Team Flash

8.15m

22

Girard, Gibson

07

Florence

7.53m

23

Guevare, Anastacio

07

Team Flash

4.22m

--

Aldridge, Cameron

06

Florence

NM

11-12 Girls 100 Meter Dash

11-12 Girls 400 Meter Dash

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Washington, Leighla

04

The Storm

1:09.35

10

2

McLean, Sophie

04

Mt. Pleasant

1:09.61

8

3

McNeil, Jayda

05

The Storm

1:11.33

6

4

Clements, Aubree

04

Team Flash

1:13.06

5

5

Whitney, Catera

05

Summerville Storm

1:14.58

4

6

White, Chyna

04

Team Flash

1:14.67

3

7

Cunningham, Kamille

05

Florence

1:16.87

2

8

Shaver, Judith

05

The Storm

1:17.05

1

9

Freeman, Sophia

05

Florence

1:17.43

10

Otis, Kyara

04

The Storm

1:17.79

11

Curry, Coral

05

Team Flash

1:19.42

12

Grant, Enise

04

Summerville Storm

1:19.45

13

Terry, Anna

04

Mt. Pleasant

1:20.19

14

Gaddist, Kayana

04

Summerville Storm

1:21.10

15

Mayer, Madison

05

Mt. Pleasant

1:23.19

16

Wright, Amaya

04

Summerville Storm

1:24.89

17

Maxwell-Pond, Karmah

05

Summerville Storm

1:25.01

18

Hall, Morgan

05

The Storm

1:26.84

19

Wattie, Carsyn

04

Mt. Pleasant

1:28.83

20

Cisco, Justice

05

Myrtle Beach

1:31.28

21

Cawthon, Campbell

05

Florence

1:41.60

11-12 Girls 800 Meter Run

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Gordon, Munirah

05

The Storm

2:42.73

10

2

Clements, Aubree

04

Team Flash

2:54.05

8

3

Shaver, Judith

05

The Storm

2:58.83

6

4

Terry, Anna

04

Mt. Pleasant

3:00.76

5

5

Studley, Tess

04

Team Flash

3:02.20

4

6

Lacy, Shaleigh

05

Florence

3:04.72

3

7

Studley, Megan

04

Team Flash

3:08.97

2

8

Rumrill, Jordan

05

Mt. Pleasant

3:17.58

1

9

Finch, Presley

04

Mt. Pleasant

3:19.48

10

McKenzie, Ainsley

05

Mt. Pleasant

3:25.90

11

Banner, Morgan

05

Florence

3:27.64

12

Seaman, Isla

05

Team Flash

3:33.41

13

Cisco, Justice

05

Myrtle Beach

3:44.34

14

Varnado, Taylor

05

Team Flash

3:46.11

11-12 Girls 1500 Meter Run

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Gordon, Munirah

05

The Storm

5:40.10

10

2

Barnhart, Piper

04

Mt. Pleasant

5:58.18

8

3

Studley, Tess

04

Team Flash

5:59.67

6

4

Studley, Megan

04

Team Flash

6:10.65

5

5

Lacy, Shaleigh

05

Florence

6:12.47

4

6

Kammer, Morgan

04

Mt. Pleasant

6:22.23

3

7

Kammer, Allison

05

Mt. Pleasant

6:35.47

2

8

Banner, Morgan

05

Florence

6:47.49

1

11-12 Girls 3000 Meter Run

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Studley, Tess

04

Team Flash

12:34.00

10

2

Barnhart, Piper

04

Mt. Pleasant

12:41.56

8

3

Studley, Megan

04

Team Flash

12:51.59

6

4

Kammer, Allison

05

Mt. Pleasant

13:45.24

5

5

Kammer, Morgan

04

Mt. Pleasant

14:10.00

4

6

Bull, Caroline

04

Mt. Pleasant

15:10.96

3

11-12 Girls 80 Meter Hurdles

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Thomas, D'Asia

04

Dreamchaserz

14.85

10

2

Gillens, Anna

05

The Storm

19.04

8

3

Hitch, Cassie

05

Florence

19.57

6

4

Rumrill, Jordan

05

Mt. Pleasant

19.75

5

5

Finch, Presley

04

Mt. Pleasant

21.58

4

6

Balfour, Brianna

05

Mt. Pleasant

21.85

3

7

McKenzie, Ainsley

05

Mt. Pleasant

21.88

2

8

Corley, Lilly

05

Mt. Pleasant

21.95

1

11-12 Girls 4x100 Meter Relay

11-12 Girls High Jump

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Cunningham, Kamille

05

Florence

1.27m

10

2

Thomas, D'Asia

04

Dreamchaserz

1.21m

8

3

Corley, Lilly

05

Mt. Pleasant

1.16m

6

4

Hitch, Cassie

05

Florence

1.16m

5

5

McFadden, Samaria

04

Florence

1.06m

4

6

Kammer, Allison

05

Mt. Pleasant

1.01m

3

--

Romine, Ellie

05

Mt. Pleasant

NM

11-12 Girls Shot Put

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Finnie, JoNae

Aiken DPS

7.64m

10

2

Lynn, Haven

04

The Storm

5.98m

8

3

Wattie, Carsyn

04

Mt. Pleasant

5.55m

6

4

Bailey, Lyric

04

Myrtle Beach

5.32m

5

5

Curry, Coral

05

Team Flash

4.99m

4

6

Bull, Caroline

04

Mt. Pleasant

4.85m

3

7

Edmond, Simone

05

Team Flash

4.25m

2

--

Boatwright, Taniya

04

Myrtle Beach

NM

11-12 Girls Discus Throw

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Finnie, JoNae

Aiken DPS

19.60m

10

2

Lacy, Shaleigh

05

Florence

9.77m

8

3

Barnhart, Piper

04

Mt. Pleasant

9.27m

6

11-12 Girls Javelin Throw

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Sloan, Caelin

05

Florence

17.15m

10

2

Gillens, Anna

05

The Storm

14.65m

8

3

Peterson, Willanna

04

Florence

14.52m

6

4

Banner, Morgan

05

Florence

14.38m

5

5

McFadden, Samaria

04

Florence

13.89m

4

6

Seaman, Isla

05

Team Flash

12.76m

3

7

Nettam, Ujwala

04

Florence

9.33m

2

8

Varnado, Taylor

05

Team Flash

8.55m

1

9

Edmond, Simone

05

Team Flash

8.26m

10

Cawthon, Campbell

05

Florence

7.95m

--

Lyde, Jazmyne

04

Florence

NM

11-12 Boys 400 Meter Dash

 

Name

Yr

Team

Finals

Pts

1

Bates, Bryson

05

Summerville Storm

1:08.43

10

2

Farrell, Luke

04

Mt. Pleasant

1:09.60

8

3

Lodge, Braxton

04

The Storm

1:10.21

6

4

Jackson, Devonte

04

Wolfpack

1:10.63

5

5

Terry, Benton

05

The Storm

1:11.95

4

6

Pulliam, Kendrick

04

Team Flash

1:12.07

3

7

Gerschutz, Gabe

05

Florence

1:13.73

2

8

Daniels, Derrick

04

Florence

1:18.74

1

9

Stanley, Kahmani

05

Team Flash

1:19.97

10

Charpia, Hayden

04

Team Flash

1:22.33

11

Riley, Cooper

04

Summerville Storm

1:23.33

12

Young, Patrick

05

The Storm

1:25.41

13

Dietrich, Devin

05

Mt. Pleasant

1:25.75

14

Sharp, Owen

04

Mt. Pleasant